Fitness Workout

1# Plan treningowy dla początkujących – Street Workout – Kalistenika – Własny ciężar ciałaJak ćwiczyć? Jak zacząć treningi? Co i ile razy ćwiczyć? Drążki, poręcze, ciężar własnego ciała.

Plan:
Podciągnięcia:
5-8 powtórzeń. 3 serie.

Podciągnięcia podchwytem
5-8 powtórzeń. 3 serie.

Podciągnięcia w szerokim uchwycie
3-5 powtórzeń. 3 serie.

Scapula raise:
powtórzenia 5-10. 3 serie.

pompki na poręczach
5-8 powtórzeń. 3 serie.

pompki:
powtórzenia 8-15. serie 3-5.

Archer push ups:
powtórzenia 6-10. serie 3.

Do pozycji tuck front lever
powtórzenia 3-8 serie 3

Wznosy nóg ugiętych w kolanach na drążku:
powtórzenia 8-15
serie 3-5

Subskrybuj i zostaw łapkę w górę jeśli podobał Ci się film!
Muzyka:
Disfigure – Blank [NCS Release]
https://www.facebook.com/DisfigureOfficial

Products You May Like

11 Comments

  1. Część, ile razy taki trening w tygodniu mogę razy wykonywać bo myślę że 3 razy będzie idealnie a do wykonywania ćwiczeń np robię podciagniecia nadchwytem 3 serie a pozniej przechodzę po podciagniec w szerokim uchwycie czy wszystkie ćwiczenia i później kolejna seria? ;)

  2. Pytanko 🙂 Jak długie przerwy robisz miedzy seriami i czy różnią sie one od przerw pomiędzy ćwiczeniami ? A pozatym to są ćwiczenia, ktore wykonujesz w jednym treningu ? No bo nie ukrywam, nawet dla kogoś kto w życiu lizną troch przypadku np jak w moim przypadku spotów walki, to i tak wydaje mi sie dosyć intensywny trening pod względem siłowym, pozdrawiam :)

  3. podoba mi się! fajnie jakbyś jeszcze opisywał szczegóły danego ćwiczenia, żeby czasem błedów nie popełnić. Oglądałem ostatnio trening klaty i w międzyczasie przedstawiający zwracał uwagę na ułożenie rąk przy pompkach w różnych kombinacjach, dość opisowo co było pomocne :D

  4. Dla początkujących? jak ktoś jest suchy to tak, ale z nadwagą może być problem zrobić nawet jedno poprawne podciągnięcie. Jak już chcesz zrobić dla początkujących, to zacznij od ćwiczeń które zrobi naprawdę każdy. Zamiast pełnych podciągnięć, można choćby oprzeć nogi o podłogę, albo w ogóle podciągać się pod kątem wielu ludzi nie zrobi też poprawnie wzniosów. Zapewne masz coś zwane mądrością ciała i umiesz pomyśleć o różnych wariantach treningu, podziel się i daj grubasom nadzieję. Brakuje mi tu też przysiadów, nogi to przecież podstawa ciała. Leci łapka bo kanał mały a podoba mi się pomysł.

  5. zajebisty filmik 😀 propsy mysle ze git cwiczenia jak dla poczatkujacych bo jestem w stanie je wykonac jedynie mam problem z ''asher push ups'' nwm jak sie do tego zabrac ;d wiecej filmikow sub i łapka w góre:)

  6. Pogłośniłem głośniki, bo Cie nie słyszałem na początku gdy przesunąłem filmik dalej tak mi pierdolnęło basem, że szok :d popracuj nad tym! :D

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *